Nejbližší celostátní akce: O víkendu 30. - 31. 3. pořádáme Velkou cenu Českých Budějovic.
Bridžový klub Linz pořádá 13. 4. turnaj na Dunaji Springboat 2019.

Výsledky skupinovky

Byly zveřejněny opravené výsledky skupinovky a její průběžné pořadí.

24. března 2019
Výsledky 1. a 2. ligy

O víkendu se hrála druhá třetina 1. ligy, průběžně vede Baník před ACOLem a P.S., Callimero (Maňák) je desáté. Další kolo se koná 6. - 7. 4.

Předchozí víkend se konala i 2. liga, průběžně vedou Perštejn, Nové Město a Logik, ESO (Kyptová - Humpál) je šesté. Třetí kolo se hraje 13. - 14. 4.

18. března 2019
Výsledky 2. kola OPEN přeboru

Byly zveřejněny výsledky druhého kola Přeboru OPEN, jeho průběžné pořadí a aktualizovány žebříčky.

15. března 2019
Výsledky

Byly zveřejněny výsledky včerejšího turnaje a aktualizovány žebříčky.

Klubové body za únor byly vloženy do matriky ČBS.

1. března 2019
Perníkový tref

Sobotní VC Pardubic vyhráli Svobodová - Spálovský, pár Pěkný - Zajíček byl sedmý.

25. února 2019
Členská schůze ČBS, IMPový přebor

Na nedělní konferenci delegátů byly schváleny změny ve stanovách a zvolen nový výbor ČBS (Macura, Janas, Kubica, Klemš, Teňak), kontrolní komise (O. Bahník, Barnet, Machát) a disciplinární komise (Barnet, Hnátová, Žylka).

Vítězem finále IMP přeboru jsou Martynek - Šlemr před páry Klemš - Melčák a Svobodovi.
V kvalifikaci skončili před 14 dny z našich J. Maňák na 15. a Kyptová - Humpál na 26. místě.