České Budějovice

VELKÁ CENA ČESKÝCH BUDĚJOVIC

1. turnaj Czech Bridge Tour 2019

30. a 31. března 2019

Sobota 30. března - dvoukolová soutěž párů 1. kolo 2. kolo Celkem
1.Kopřiva Jiří (52) - Svoboda Otakar (341)59.8658.7759.32
2.Horáček Josef (610) - Ertner Jan (607)65.2651.2058.23
3.Hnátová Daniela (187) - Scháňka Martin (2683)62.1452.4057.27
4.Teňak Pavel (3024) - Kopecký Michal (2292)59.6254.4557.03
5.Svobodová Pavla (342) - Spálovský Luboš (1761)53.7359.8656.79
6.Schulzová Věra (1981) - Mašek Jiří (323)48.2062.3855.29
7.Lapčíková Renata (2760) - Dolanská Veronika (2838)55.6554.5755.11
8.Bahník Ondřej (2095) - Bahník Petr (695)57.4552.6455.05
9.Vozábal David (1868) - Zajíček Bohumír (1747)54.6954.9354.81
10.Králík František (2154) - Šlemr Jakub (2290)53.3755.5354.45
11.Žmak Maxim (2882) - Molák Jiří (2322)54.0954.2154.15
12.Erdeová Jana (301) - Humpál Michael (2523)54.8153.2554.03
13.Bahníková Eva (337) - Martynek Jan (1893)56.9750.9653.97
14.Volhejn Petr (2909) - Volhejn Vít (280)48.0858.6553.37
15.Králík Jan (2452) - Žylka Kamil (2346)53.9752.2853.13
16.Tomis Zdeněk (2876) - Janas Adam (2491)52.7651.6852.22
17.Böhmová Jiřina (1818) - Kupková Lucie (878)52.5250.2451.38
18.Černá Anna Marie (2464) - Schulzová Kristýna (2622)42.0758.1750.12
19.Winter Josef (425) - Haman Aleš (394)47.4852.2849.88
20.Hájková Soňa (2380) - Walach Ivo (3043)56.0141.5948.80
21.Maňák Jaroslav (664) - Vondřich Vladimír (70)36.5460.1048.32
22.Pavelka Ondřej (2970) - Chrobok Filip (3092)56.0139.9047.96
23.Špak Josef (3069) - Täuber Jiří (1394)44.5951.2047.90
24.Píšová Verica (2476) - Albrechtová Zuzana (2093)40.5054.5747.54
25.Laštovička Zdeněk (196) - Raboch Pavel (1782)51.0843.3947.24
26.Pivnička Jan (2404) - Vrkoč Petr (669)41.4749.4045.43
27.Křivánek Jiří (737) - Hora Jakub (2840)43.1543.8743.51
28.Rosolová Marie (2649) - Kypta Václav (1170)46.5139.9043.21
29.Hubený Petr (82) - Hubená Jana (1723)41.9544.3543.15
30.Klemš Erik (2696) - Pulkrab Petr (1734)36.1848.6842.43
31.Prostecký Jaroslav (907) - Pokorný Oldřich (2526)46.3937.8642.13
32.Čermáková Miroslava (2587) - Täuberová Zdeňka (1395)39.6642.4341.05
33.Škalda Jan (1825) - Hozda Miloš (612)40.7538.8239.78
34.Vyoralová Zoša (2449) - Kotěšovcová Jitka (1990)46.5125.4836.00

Prezentace výsledků soutěže dvojic

Neděle 31. března - soutěž družstev VP IMP
1.Chodí Luboš okolo92.4065
2.Modrý Portugal 201876.6739
3.Ne-Logik75.1338
4.Pěkný, ale plešatý zajíc72.5550
5.Pivaři70.2943
6.Linz65.2213
7.Humvee57.080
8.Přátelé37.20-95
9.Potmě každá kočka černá36.71-68
10.Sever proti jihu30.77-85
Soupisky týmů
Chodí Luboš okolo J. Kopřiva,  O. Svoboda,  L. Spálovský,  P. Svobodová
Modrý Portugal 2018 E. Klemš,  J. Králík,  P. Pulkrab,  K. Žylka
Ne-Logik S. Hájková,  A. Janas,  Z. Tomis,  V. Walach
Pěkný, ale plešatý zajíc D. Pěkná,  P. Pěkný,  D. Vozábal,  B. Zajíček
Pivaři J. Ertner,  J. Horáček,  M. Hozda,  J. Škalda
Linz R. Berndl,  H. Schuh,  B. B§ohm,  R. Füreder
Humvee M. Humpál,  V. Schulzová,  J. Erdeová,  J. Mašek
Přátelé Z. Vyoralová,  V. Kypta,  M. Rosolová,  O. Pokorný
Potmě každá kočka černá K. Schulzová,  A. Černá,  L. Kupková,  J. Böhmová
Sever proti jihu O. Pavelka,  J. Täuber,  Z. Täuberová,  F. Chrobok

Prezentace výsledků soutěže družstev