České Budějovice

VELKÁ CENA ČESKÝCH BUDĚJOVIC

3. turnaj Czech Bridge Tour 2016/2017

21. a 22. ledna 2017

Sobota 21. ledna - dvoukolová soutěž párů 1. kolo 2. kolo Celkem
1. Kopecký Michal - Macura Milan 65.27 63.31 64.32
2. Šlemr Jakub - Vozábal David 64.59 63.73 64.16
3. Bahník Ondřej - Bahník Petr 64.14 55.78 60.12
4. Erdeová Jana - Humpál Michael 50.37 66.33 58.67
5. Kupková Lucie - Emmer Jiří 60.18 55.91 58.12
6. Pěkný Pavel - Zajíček Bohumír 50.00 65.54 57.45
7. Kopřiva Jiří - Machát Vladimír 60.97 51.79 56.38
8. Kopecká Karolína - Pulkrab Petr 61.09 51.00 56.04
9. Svoboda Otakar - Žylka Kamil 59.80 50.25 54.83
10. Schulzová Kristýna - Krása Ondřej 45.59 61.94 53.43
11. Böhmová Jiřina - Lančová Milena 48.16 58.24 53.40
12. Svobodová Pavla - Spálovský Luboš 60.52 45.54 53.32
13. Pivnička Jan - Vrkoč Petr 47.29 56.59 51.75
14. Kohutová Lucie - Vachtarčík Daniel 52.33 50.96 51.61
15. Hozda Miloš - Škalda Jan 53.14 49.46 51.22
16. Schulzová Věra - Laštovička Zdeněk 46.72 55.74 51.04
17. Kálalová Anna - Žmak Maxim 58.37 42.62 50.49
18. Haman Aleš - Maňák Jaroslav 51.58 48.82 50.25
19.-20. Klemš Erik - Králík Jan 50.86 49.07 49.92
19.-20. Erde Alexander - Scháňka Martin 40.20 58.91 49.92
21. Klímová Hana - Macurová Michaela 45.59 52.62 49.10
22. Volhejn Petr - Volhejn Vít 54.19 43.08 48.63
23. Guldbrandsen Helene - Radojčič Zoran 43.63 52.65 48.31
24. Krausová Anna - Ertner Jan 51.70 44.14 47.91
25. Dolanská Veronika - Bahník Miloš 46.38 49.05 47.71
26. Hnátová Daniela - Vajdová Pavlína 40.84 55.05 47.65
27. Hájek Jaroslav - Walach Vít 44.00 51.03 47.65
28. Pszczolka Petr - Stareček Ivan 48.76 45.52 47.13
29. Hájková Soňa - Tomis Zdeněk 54.86 38.10 46.81
30. Kyptová Monika - Mašek Jiří 46.72 44.73 45.72
31. Kypta Václav - Pokorný Oldřich 47.06 44.32 45.63
32. Täuberová Zdeňka - Täuber Jiří 43.50 46.92 45.28
33. Čermáková Miroslava - Plosová Anna 41.97 48.41 45.05
34. Pěkná Denisa - Netuka Jiří 37.25 40.86 39.12
35. Hora Jakub - Lusk Jan 44.12 32.31 37.97
36. Radouchová Jana - Horáček Josef 31.45 37.61 34.53
37. Adamová Marie - Špak Josef 33.71 21.47 27.83
Macura - Kopecký
Šlemr - Vozábal
Bahník - Bahník

Prezentace výsledků soutěže dvojic

Neděle 22. ledna - soutěž družstev VP IMP
1. Trumf+2 83.82 78
2. Soňa 81.76 49
3. JaS 78.76 49
4. 4D 69.69 21
5. Krásný kapitán Major 65.52 19
6. Krakonoš praděd Budvaru 63.10 9
7. Křápanec 62.23 8
8. Hummer 59.50 -16
9. Skol 57.49 -4
10. Silver Cats 51.56 -23
11. Dostali nás 42.78 -65
12. Neználek 15.95 -125
Vítězný tým
Soupisky týmů
Trumf+2 Pěkná, Pěkný, Machát, Kopřiva
Soňa Hájková, Tomis, Haman, Maňák
JaS Macura, Kopecký, Volhejn, Volhejn
4D Böhmová, Hnátová, Schultzová, Laštovička
Krásný kapitán Major Kopecká, Pulkrab, Králík Jan, Klemš
Krakonoš praděd Budvaru Krausová, Ertner, Hozda, Škalda
Křápanec Svobodová, Spálovský, Svoboda, Žylka
Hummer Kyptová, Mašek, Erdeová, Humpál
Skol Macurová, Klímová, Guldbrandsen, Radojcic
Silver Cats Kupková, Emmer, Scháňka, Erde
Dostali nás Hájek, Walach, Pszczolka, Stareček, Vachtarčík
Neználek Adamová, Špak, Radouchová, Horáček

Prezentace výsledků soutěže družstev