České Budějovice

VELKÁ CENA ČESKÝCH BUDĚJOVIC

3. turnaj Czech Bridge Tour 2015/2016

23. a 24. ledna 2016

Sobota 23. ledna - dvoukolová soutěž párů 1. kolo 2. kolo Celkem
1.Bahník Petr - Bahník Ondřej 60.5661.0360.800
2.Posledník Přemysl - Žmak Maxim 64.8656.7960.670
3.Vozábal David - Zajíček Bohumír 58.8961.2860.130
4.Bahníková Eva - Martynek Jan 60.6957.8259.200
5.Frabša Zdeněk - Kvoček Juraj 65.3850.9758.470
6.Schulzová Věra - Laštovička Zdeněk 60.0053.7557.000
7.Wufka Michaela - Füreder Rudolf 57.9550.2854.270
8.Kopecký Michal - Macura Milan 54.3653.0653.730
9.Kyptová Monika - Mašek Jiří 52.0554.2353.140
10.Erdeová Jana - Humpál Michael 57.0848.5952.670
11.Ertner Jan - Horáček Josef 51.6753.1952.400
12.Hájková Soňa - Erde Alexander 51.2852.5651.920
13.Hnátová Daniela - Scháňka Martin 53.2148.8951.130
14.Vlachová Karolína - Pulkrab Petr 49.7451.5450.640
15.Svobodová Pavla - Spálovský Luboš 44.8756.5350.470
Hájek Jaroslav - Tomis Zdeněk 44.7255.7750.470
17.Haman Aleš - Kopřiva Jiří 53.3347.5650.330
18.Kupková Lucie - Emmer Jiří 48.7551.2850.070
19.Guldbrandsen Helene - Radojcic Zoran44.6254.8649.530
20.Pivnička Jan - Vrkoč Petr 50.2648.0649.200
21.Kohutová Lucie - Teichmann Lukáš 52.7845.2648.870
22.Maňák Jaroslav - Vondřich Vladimír 52.1844.4948.330
23.Svoboda Otakar - Žylka Kamil 44.2350.7747.500
24.Albrechtová Zuzana - Píšová Verica 42.7851.0347.070
25.Kypta Václav - Pokorný Oldřich 46.9246.5446.730
26.Stareček Ivan - Walach Vít 40.5651.2846.130
27.Janas Adam - Pyszko Adam 43.5948.7546.070
28.Volhejn Vít - Volhejn Petr 53.3336.1145.070
29.Klímová Hana - Mandysová Michaela 38.9744.1041.540
30.Čermáková Miroslava - Plosová Anna 32.8248.6140.400
31.Täuberová Zdenka - Täuber Jiří 37.3142.5039.800
32.Hozda Miloš - Škalda Jan 34.1743.3338.930
33.Němčík Daniel - Romanowski Čeněk 46.9428.8537.530

Prezentace výsledků soutěže dvojic

Fotogalerie

Neděle 24. ledna - soutěž družstev VP IMP Aver
1.STS Chvojkovice 83.96 6213.99
2.Soňa 75.01 3912.50
3.Pučálka 71.94 4311.99
4.Golden CAT's vol.III 71.57 2611.93
5.Společenství 69.53 1611.59
6.P.S. 65.73 1410.95
7.Hummer 63.18 1510.53
8.Pivaři 57.74 3 9.62
9.Kvakzobák 39.39-53 6.56
10.Rokyta 39.39-33 6.56
11.Tak jo 38.49-70 6.41
12.Něco vymyslím 36.07-62 6.01
Soupisky týmů
STS Chvojkovice Kopecký, Pěkný, Vozábal, Zajíček
Soňa Hájková, Kohutová, Erde, Teichmann
Pučálka Svobodová, Spálovský, Svoboda, Žylka
Golden CAT's vol.III Hnátová, Kupková, Emmer, Scháňka
Společenství Frabša, Haman, Kopřiva, Kvoček
P.S. Bahníková, Vlachová, Martynek, Pulkrab
Hummer Erdeová, Kyptová, Humpál, Mašek
Pivaři Ertner, Horáček, Hozda, Škalda
Kvakzobák Janas, Pyszko, Stareček, Walach
Rokyta Wufka, Füreder, Kaiser, Rokyta
Tak jo Hájek, Němčík, Romanowski, Tomis
Něco vymyslím Guldbransen, Radojcic, Volhejn P., Volhejn V.

Prezentace výsledků soutěže družstev